استخدام کارمند اداری

یک نفر خانم یا آقا برای کلیه امور دفتری داخلی و خارج یک شرکت مهندسی کوچک نیاز به همکاری میباشد    متقاضی رزومه خود را به آادرس ایمیل yourjob94@yahoo.com ارسال و یا با... ادامه درباره استخدام کارمند اداری »

استخدام

یک نفر آقای برای همکاری در دفتر فنی و سایت نیاز است از رشته های زیر :  تاسیسات ، بهداشت محیط ، شیمی ، آب و فاضلاب  متقاضی رزومه خود ارسال و یا با شماره تلفن 88534886 تماس... ادامه درباره استخدام »

مهندس برق

با توجه به حدود 17 سال فعالیت در بخش پیمانکاري و مهندسین مشاور تجربیات کسب شده بدین شرح میباشد: - مدیریت بخش هاي تهیه اسناد و مدارك فنی و پیمان، - مهندسی بازرگانی و فروش ، - تامین و... ادامه درباره مهندس برق »

دعوت به همکاری

شرکت توسعه صنعت انرژی هرمزان (هیدکو) به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از کارشناسان مجرب صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر در تخصص های ارائه شده دعوت به... ادامه درباره دعوت به همکاری »

استخدام در شرکت نفت پارس

شرکت نفت پارس جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان محترم می توانند رزومه کاری و تحصیلی خود را به آدرس ایمیل شرکت ارسال نمایند. ... ادامه درباره استخدام در شرکت نفت پارس »

استخدام مجتمع بزرگ پتروشیمی در استان خوزستان

یک مجتمع معتبر پتروشیمی در استان خوزستان به منظور تکمیل کادر پرسنلی خود از متخصصین واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان محترم می توانند حداکثر تا تاریخ 94/7/15 رزومه کاری و تحصیلی... ادامه درباره استخدام مجتمع بزرگ پتروشیمی در استان خوزستان »

آگهی استخدام شرکت مهندسان مشاور سازه

شرکت مهندسان مشاور سازه از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: 1- مهندس نرم افزار 2- مهندس نرم افزار مسلط به برنامه نویسی تحت وب(خانم) ... ادامه درباره آگهی استخدام شرکت مهندسان مشاور سازه »

دعوت به همکاری شرکت چگالش

شرکت چگالش جهت تکمیل پرسنل خود کارشناس مکانیک، برق، فرآیند و ابراز دقیق با سابقه کار 2 الی 5 سال در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی در دفتر تهران استخدام می نماید. متقاضیان می توانند به سایت... ادامه درباره دعوت به همکاری شرکت چگالش »

دعوت به همکاری

یک شرکت پیمانکار EPC در پروژه های نفت ، گاز و پترشیمی در نظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز از کارشناسان مجرب و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر در تخصص های ارائه شده دعوت به... ادامه درباره دعوت به همکاری »

دعوت به همکاری

مهندسین مشاور فعال در زمینه پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی جهت تکمیل نیروی انسانی خود از کلیه فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و دارای تخصص های ذیل در پروژه های مذکور، برای دفتر تهران، عسلویه... ادامه درباره دعوت به همکاری »

آگهی استخدام شرکت مهندسی هیرگان انرژی

شرکت مهندسی هیرگان انرژی از مهندسان فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر و با حداقل 5 سال سابقه مفید در طراحی و مشاوره در نفت و گاز و پتروشیمی در تهران دعوت به همکاری می نماید. واجدین شرایط می... ادامه درباره آگهی استخدام شرکت مهندسی هیرگان انرژی »

دعوت به همکاری

شرکت بازرسی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی جهت تکمیل کادر فنی خود به افراد واجد شرایط بصورت تمام وقت و نیمه وقت نیازمند است. متقاضیان می توانند شماره ردیف شغلی مورد نظر خود را در قسمت subject... ادامه درباره دعوت به همکاری »

دعوت به همکاری

یک شرکت پیمانکار EPC در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود از متخصصین زیر دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می توانند سوابق تحصیلی و... ادامه درباره دعوت به همکاری »

آگهی استخدام شرکت مهندسان مشاور سازه

شرکت مهندسان مشاور سازه جهت اجرای فعالیت های طراحی و نظارت پروژه های در دست اقدام خود از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می توانند رزومه کاری خود را به شماره فکس 88760239... ادامه درباره آگهی استخدام شرکت مهندسان مشاور سازه »

دعوت به همکاری

یک شرکت جهت تأمین تیم بازرسی در پروژه های نفت و پتروشیمی به همکاری متخصصین زیر نیازمند است. متقاضیان می توانند سوابق کاری خود را به آدرس ایمیل شرکت و یا شماره فکس 88741040 ارسال نمایند. ... ادامه درباره دعوت به همکاری »

صفحات: 1  2  3  4  5  6